Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001JezdciBohumil Bimba Konečný(1918-1989) - Jezdci

olej na mal. lepence, signováno PD: B.Konečný, 19x39cm ve výřezu, 46x66cm s rámem, sklo, pasparta, široký těžký rám, variace ilustrací o dálném východu, ukázka tvorby výjimečného ilustrátora knih Jaroslava Foglara

14.00014000
001AJezdciBohumil Bimba Konečný(1918-1989) - Jezdci

detail malby

14.00014000
001BJezdciBohumil Bimba Konečný(1918-1989) - Jezdci

zadní strana

14.00014000