Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Horská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

olej na plátně, signováno vlevo dole: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována CENA KONEČNÁ

6.0006000
001AHorská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

detail podpisu

6.0006000
001BHorská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

zadní strana

6.0006000