Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001DialogJiří Anderle(*1936) - Dialog

lept s kresbou, 10,5x11(31,5x25,5), sign.uprostřed tužkou, č.25/100, pasparta, rám

2.6002600
001ADialogJiří Anderle(*1936) - Dialog

detail bez rámu REZERVOVÁNO

2.6002600
002AntikaZdeněk Mézl - Antika

dřevoryt, 24x18(31,5x25,5), č.16/50, sign.PD tužkou, rám

1.0001000
002AAntikaZdeněk Mézl(1934-2016) - Antika

bez rámu

1.0001000
003Skalky u PískuSvatopluk Máchal (1895-1947) - Skalky u Písku

akvarel, sign.PD, 30x37,5(51x57), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko a určení místa

3.8003800
003ASkalky u PískuSvatopluk Máchal - Skalky u Písku

bez rámu

3.8003800
003BSkalky u PískuSvatopluk Máchal - Skalky u Písku

zadní strana

3.8003800
004Seníky na kraji lesaMarie Passerová(1903-?) - Seníky na kraji lesa

olej na dřevě, 10x13(17x20), sign.LD:Passerová, rám, typická miniaturní malba žádané malířky

3.5003500
004ASeníky na kraji lesaMarie Passerová(1903-?) - Seníky na kraji lesa

detail malby

3.5003500
004BSeníky na kraji lesaMarie Passerová(1903-?) - Seníky na kraji lesa

zadní strana

3.5003500