Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001U stržeAugustin Satra(1877-1909) - U strže

olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti

19.00019000
001AU stržeAugustin Satra(1877-1909) - U strže

detail signatury

19.00019000
001BU stržeAugustin Satra(1877-1909) - U strže

detail malby

19.00019000
001CU stržeAugustin Satra(1877-1909) - U strže

zadní strana

19.00019000