Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Nedělní odpoledneJulius Horn (1900- ) - Nedělní odpoledne

olej na plátně, 54x70(71x86), sign.vlevo dole: J.Horn, rám, zachovalé

10.00010000
001ANedělní odpoledneJulius Horn (1900- ) - Nedělní odpoledne

podpis

10.00010000
001BNedělní odpoledneJulius Horn (1900- ) - Nedělní odpoledne

zadní strana, viditelné dvě vysprávky, odborně restaurováno

10.00010000
002LivornoJaroslav Špillar(1869-1917) - Livorno

olej na kartónu, 16x21(28x32), sign.PD: Jar.Špillar 1900 Livorno, zdobný zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo,
malba z období autorovy studijní cesty po Itálii
S L E V A

6.0006000
002ALivornoJaroslav Špillar(1869-1917) - Livorno

detail podpisu

6.0006000
002BLivornoJaroslav Špillar(1869-1917) - Livorno

zadní strana

6.0006000