Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Na dvořeBohuslav Reynek(1892-1971) - Na dvoře

kolorovaná suchá jehla s monotypem, sign. tužkou PD Reynek, 12x10(31x22,5), pasparta, rám, certifikát pravosti přiložen, původní graf. list jednoho z nejpozoruhodnějších českých umělců 20.století PRODÁNO

15.00015000
001ANa dvořeBohuslav Reynek(1892-1971) - Na dvoře

detail listu

15.00015000
001BNa dvořeBohuslav Reynek(1892-1971) - Na dvoře

detail podpisu

15.00015000