Horská krajina

Číslo 001
Autor Vilém Ströminger(1845-1901)
Vyvolávací cena 6.000 Kč
Odhadní cena 6000 Kč

olej na plátně, signováno vlevo dole: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována CENA KONEČNÁ

Horská krajina