Jezdci

Číslo 001
Autor Bohumil Bimba Konečný(1918-1989)
Vyvolávací cena 14.000 Kč
Odhadní cena 14000 Kč

olej na mal. lepence, signováno PD: B.Konečný, 19x39cm ve výřezu, 46x66cm s rámem, sklo, pasparta, široký těžký rám, variace ilustrací o dálném východu, ukázka tvorby výjimečného ilustrátora knih Jaroslava Foglara

Jezdci