Město-strojek III

Číslo 003
Autor František Gross(1909-1985)
Vyvolávací cena 2.000 Kč
Odhadní cena 2000 Kč

litografie č.90/100, 28x20cm(46x36cm s rámem), signováno PD tužkou F.Gross, 1980, pasparta, rám

Město-strojek III