Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Kámen a vzducholoďTomáš Bím(*1946) - Kámen a vzducholoď

litografie, sign.dole uprostřed, 2010, č.40/62, volný list

3.7003700
002Darovanský dvůrTomáš Bím(*1946) - Darovanský dvůr

litografie, 18x23, sign.DU tužkou, 2010, č.30/60, včetně kliprámu

1.9001900
003Ohře u LounVáclav Jíra(*1939) - Ohře u Loun

Václav Jíra(*1939): "Ohře u Loun", olej na kartónu, 29x39(39,5x49), sign PD: V.Jíra, vzadu přípis a štítek německé galerie Boschert Neustadt, rám, člen Lounské krajinářské školy(Sýkora, Mirvald,Linhart, Valt)

2.5002500
003AOhře u LounVáclav Jíra(*1939) - Ohře u Loun

detail podpisu

2.5002500
004Surealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

kresba tuší, sign.monogramem PD, 1945, číslo kresby:287 ze souboru, 21x5,5(33x26,5), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko

1.8001800
004ASurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

bez rámu

1.8001800
004BSurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

pozůstalostní razítko

1.8001800
005Situace IIJan Kavan(*1947) - Situace II

lept, 1992, 55,5 x 41,5(85x65) cm, sign. DU, rám, č. 22/100

1.5001500
005ASituace IIJan Kavan - Situace II

bez rámu

1.5001500
006DřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy

11 faksimilií dřevořezů Paula Gauguina, značeny vtlačovanou značkou KPVU, vydal Klub přátel výtvarného umění, 1982, listy na ručním papíře volně loženy v deskách

3.0003000
006ADřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
006BDřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
007KomiksJiří Načeradský(1939-2014) - Komiks

kresba barevnými tušemi, sign.PD, 1977, 21x28, volný list

1.0001000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

400400
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

400400
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

400400
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014konvolut 5 grafikBohumil Krs - konvolut 5 grafik

konvolut 5 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

1.0001000
015Studie balvanuG.M.Eckert(1828-1903) - Studie balvanu

tužka, křída, 1850, 27,7x47,5, sign.PD G.M.Eckert, LD popsáno: Heidelberg am Juni 50, zažloutlý papír, na papíře skvrny,
německý autor tvořící v okolí Heidelbergu

2.0002000

Stránka: 1 2 3