Stálá nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001VázaAjeto(?) - Váza

váza z taženého skla, oranžové zbarvení, výška 67cm, neznačeno, Ajetoglass Nový Bor?

2.0002000
001AVázaAjeto(?) - Váza

detail

2.0002000
002VlasyKvěta Monhartová(*1938) - Vlasy

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

1.5001500
002AVlasyKvěta Monhartová - Vlasy

zadní strana

1.5001500
003ProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

olej a kombinovaná technika na sololitu, lité laky, sign.PD: Bouda, 22,5x68,5(37x83), autorský rám, vzadu štítek, nedatováno, pravděpodobně 80.léta 20.stol., malba nedoceněného autora, pocházejícího z Kralovic

8.0008000
003AProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

detail podpisu

8.0008000
003BProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

zadní strana

8.0008000
004SounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová

6.5006500
004ASounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

jiný pohled

6.5006500
005ZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě

29.00029000
005AZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

bez rámu

29.00029000
006Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
006APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
007Láska II (Žebřík do ráje)Albín Brunovský(1935-1997) - Láska II (Žebřík do ráje)

lept, 5x3cm, s rámem 24x21cm, signováno tužkou, slepotiskové razítko Lyry Pragensis, černý rám

2.3002300
007ALáska II (Žebřík do ráje)Albín Brunovský(1935-1997) - Láska II (Žebřík do ráje)

s rámem

2.3002300
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
010MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500