Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4 5

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Sedící aktWilly Nowak(1886-1977) - Sedící akt

kresba tužkou a pastelem, sign.Vilém Nowak 73(1973), 15x13(34x29), pasparta, sklo, textilní oblepka

1.8001800
001ASedící aktWilly Nowak(1886-1977) - Sedící akt

detail kresby

1.8001800
002PlzeňMiloslav Holý(1926-1998 ) - Plzeň

litografie, autorský tisk, sign.PD tužkou, 36x24(tisková plocha), volný list, malíř a grafik, žil a tvořil v Plzni, Studia UK Praha, UMPRUM Praha (monumentální malba)

500500
003Na kraji lesaVáclav Malina(1950) - Na kraji lesa

olej na plátně, sign.PD, 1979, 49x60, lištový rám, vzadu štítek, ukázka rané autorovy tvorby

3.6003600
003ANa kraji lesaVáclav Malina(1950) - Na kraji lesa

podpis

3.6003600
003BNa kraji lesaVáclav Malina(1950) - Na kraji lesa

zadní strana

3.6003600
004TanečniceJ.F.Žák(1886-) - Tanečnice

z jednoho kusu dřeva(třešeň), vysoký lesk textury, výška 55cm, signováno na podstavci: J.Žák 1928, provedení ve stylu art déco, 100% stav, studia na speciálce Jana Štursy na AVU

4.0004000
004ATanečniceJ.F.Žák - Tanečnice

z boku

4.0004000
004BTanečniceJ.F.Žák - Tanečnice

detail signatury

4.0004000
005Karlův mostJosef Tetínek(1903-1978) - Karlův most

litografie, sign.PD: Tetínek 1967, č.32/200, 56,5x40, list v paspartě, bez rámu, jeho dílo charakterizuje osobitá poetika, založená na novoklasicistní formě a precizní pointilistické technice, dosud nedoceněný plzeňský autor

500500
005AKarlův mostJosef Tetínek - Karlův most

detail podpisu

500500
006KompoziceJiří Brázda(*1952) - Kompozice

kombinovaná technika, 16x10, 1987, autorský list, volný list

700700
007Pohled do krajinyZdeňka Burgetová(*1934) - Pohled do krajiny

litografie, 1989, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, č. 28/110, volný list

1.0001000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009StrukturyFrantišek Hodonský(*1945) - Struktury

barevný dřevořez, 12x10, sign.tužkou, 2001, č.60/100, volný list

900900
010Darovanský dvůrTomáš Bím(*1946) - Darovanský dvůr

litografie, 18x23, sign.DU tužkou, 2010, č.30/60, včetně kliprámu

1.9001900
011Interiér gotického kostela v MostěAlois Pitrmann (1911-1986) - Interiér gotického kostela v Mostě

rozmývaná kresba černou tuší, 62x49, sign.PD:Pitrmann 82?, v rohu popis tužkou, volný list, zobrazen interiér přesunutého děkanského kostela v Mostě

300300
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

1.0001000
014konvolut 6 grafikBohumil Krs - konvolut 6 grafik

konvolut 6 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

1.0001000
014Akonvolut 6 grafikBohumil Krs - konvolut 6 grafik

zbývající 2 litografie

1.0001000

Stránka: 1 2 3 4 5