Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001ProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

olej a kombinovaná technika na sololitu, lité laky, sign.PD: Bouda, 22,5x68,5(37x83), autorský rám, vzadu štítek, nedatováno, pravděpodobně 80.léta 20.stol., malba nedoceněného autora, pocházejícího z Kralovic

8.0008000
001AProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

detail podpisu

8.0008000
001BProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

zadní strana

8.0008000
002OčiKvěta Válová(1922-1998) - Oči

lept na ručním papíře, 27x32(46x51), sign.PD tužkou, 1974, č.26/37, jedna z variant na téma Oči-strážci z 60. až 70.let často autorkou zobrazované

12.00012000
002AOčiKvěta Válová(1922-1998) - Oči

detail bez rámu

12.00012000
003Zahradní restauraceKamil Lhoták(1912-1990) - Zahradní restaurace

litografie, 19,5x9(30x17,5), signováno dole tužkou, 1973, pasparta, rám, vydal Spolek českých bibliofilů 1973

2.0002000
003AZahradní restauraceKamil Lhoták(1912-1990) - Zahradní restaurace

bez rámu

2.0002000
004Hospodská scénaMiroslav Zikmund(1931-2004) - Hospodská scéna

olej na dřevě, nesignováno, 35x23(39x27), lištový rám, typická hospodská scéna plzeňského autora, který většinou svá díla nesignoval

2.0002000
004AHospodská scénaMiroslav Zikmund(1931-2004) - Hospodská scéna

zadní strana

2.0002000
005Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

500500
006Letní loukaJan Spáčil(1892-1982) - Letní louka

olej na sololitové desce, 36x43(50x57), signováno PD, hluboký profilovaný rám, vzadu štítek z Díla, český malíř, žák Al.Kalvody a Jar.Šetelíka a mnichovské akademie

3.0003000
006ALetní loukaJan Spáčil - Letní louka

podpis

3.0003000
006BLetní loukaJan Spáčil - Letní louka

zadní strana

3.0003000
007KrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

propalovaná kresba, tužka, pastel, sign. PD tužkou, 58x41, 1985, volný list

2.0002000
007AKrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

detail

2.0002000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

300300
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

300300
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

300300
012Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

900900

Stránka: 1 2 3