Stálá nabídka

Stránka: 1 2

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Láska II (Žebřík do ráje)Albín Brunovský(1935-1997) - Láska II (Žebřík do ráje)

lept, 5x3cm, s rámem 24x21cm, signováno tužkou, slepotiskové razítko Lyry Pragensis, černý rám

2.7002700
001ALáska II (Žebřík do ráje)Albín Brunovský(1935-1997) - Láska II (Žebřík do ráje)

s rámem

2.7002700
002ČernoškaOta Janeček(1919-1996) - Černoška

linoryt, 23x14,5cm(49,5x39cm), signováno dole tužkou, pasparta, rám

2.5002500
002AČernoškaOta Janeček(1919-1996) - Černoška

bez rámu

2.5002500
003ProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

olej a kombinovaná technika na sololitu, lité laky, sign.PD: Bouda, 22,5x68,5(37x83), autorský rám, vzadu štítek, nedatováno, pravděpodobně 80.léta 20.stol., malba nedoceněného autora, pocházejícího z Kralovic

8.0008000
003AProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

detail podpisu

8.0008000
003BProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

zadní strana

8.0008000
004Hospodská scénaMiroslav Zikmund(1931-2004) - Hospodská scéna

olej na dřevě, nesignováno, 35x23(39x27), lištový rám, typická hospodská scéna plzeňského autora, který většinou svá díla nesignoval

2.0002000
004AHospodská scénaMiroslav Zikmund(1931-2004) - Hospodská scéna

zadní strana

2.0002000
005PodzimEva Bednářová(1937-1986) - Podzim

lept, 15x10cm, signováno tužkou E.Bednářová 79, volný list, zachovalé

400400
006MotýlEva Bednářová(1937-1986) - Motýl

lept, 18,5x13cm, signováno tužkou E.Bednářová 1980, č.2/150, volný list, zachovalé

500500
007Mstivá kantiléna(Akt a půlměsíc)František Tichý(1896-1961) - Mstivá kantiléna(Akt a půlměsíc)

suchá jehla, signováno dole tužkou, 11x8cm(31,5x26,5), pasparta, rám, R E Z E R V O V Á N O

6.5006500
007AMstivá kantiléna(Akt a půlměsíc)František Tichý(1896-1961) - Mstivá kantiléna(Akt a půlměsíc)

bez rámu

6.5006500
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

300300
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

300300
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

300300
012Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

900900
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500

Stránka: 1 2