Stálá nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Šifra XXIUrbásek Miloš (1932-1988) - Šifra XXI

kombinovaná technika, lept, průměr kruhu 20cm (rozměr s rámem 48x53cm), signováno tužkou Miloš Urbásek 1965, č.1/5, pasparta, rám

7.0007000
001AŠifra XXIUrbásek Miloš (1932-1988) - Šifra XXI

detail

7.0007000
002ZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě

29.00029000
002AZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

bez rámu

29.00029000
003SounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová

6.0006000
003ASounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

jiný pohled

6.0006000
004ÚsměvEduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv

serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, č. 14/35, rám, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

8.0008000
004AÚsměvEduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv

bez rámu

8.0008000