Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Večerní mraky(Hermann Hesse)Václav Boštík(1913-2005) - Večerní mraky(Hermann Hesse)

kolorovaná suchá jehla, sign.tužkou Boštík, 1992, 17,3x13(42x36), pasparta, originál rám Nielsen zlatý

10.00010000
001AVečerní mraky(Hermann Hesse)Václav Boštík(1913-2005) - Večerní mraky(Hermann Hesse)

detail podpisu

10.00010000
003MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, rám

1.5001500
003AMikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

bez rámu

1.5001500
004Surealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

kresba tuší, sign.monogramem PD, 1945, číslo kresby:287 ze souboru, 21x5,5(33x26,5), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko

1.8001800
004ASurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

bez rámu

1.8001800
004BSurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

pozůstalostní razítko

1.8001800
005Situace IIJan Kavan(*1947) - Situace II

lept, 1992, 55,5 x 41,5(85x65) cm, sign. DU, č. 22/100, volný list

1.0001000
006Jezdecké závodyAlena Kučerová(*1935) - Jezdecké závody

perforovaný tisk se suchou jehlou, sig. PD: Alena Kučerová, 26x33(40,5x50,5), č.2/10, 1991, rám, grafický list významné české grafičky, která již ukončila grafickou tvorbu a věnuje se asamblážím

7.0007000
006AJezdecké závodyAlena Kučerová(*1935) - Jezdecké závody

detail podpisu

7.0007000
006BJezdecké závodyAlena Kučerová(*1935) - Jezdecké závody

bez rámu

7.0007000
007KrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

propalovaná kresba, tužka, pastel, sign. PD tužkou, 58x41, 1985, volný list

2.0002000
007AKrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

detail

2.0002000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

400400
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

400400
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

400400
012Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

1.0001000
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014konvolut 5 grafikBohumil Krs - konvolut 5 grafik

konvolut 5 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

1.0001000

Stránka: 1 2 3