Stálá nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001SounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová

6.0006000
001ASounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

jiný pohled

6.0006000
002Melancholické děvčeJan Štursa(1880-1925) - Melancholické děvče

terakota, výška 27cm, signováno na soklu Štursa, razítko umělecká plastika Nusle, skvělá patina, nepoškozeno

2.5002500
002AMelancholické děvčeJan Štursa(1880-1925) - Melancholické děvče

zezadu

2.5002500
002BMelancholické děvčeJan Štursa(1880-1925) - Melancholické děvče

signum

2.5002500
003IrisJan Bauch(1898-1995) - Iris

dřevoryt na ručním papíře, 12,5x8,5cm, celý list 20,5x15cm, sign.tužkou Jan Bauch, volný list

600600
004VázaAjeto(?) - Váza

váza z taženého skla, oranžové zbarvení, výška 67cm, neznačeno, Ajetoglass Nový Bor?

2.0002000
004AVázaAjeto(?) - Váza

detail

2.0002000
005ZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě

29.00029000
005AZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

bez rámu

29.00029000
006Hlava papežeVlastislav Hofman(1884-1964) - Hlava papeže

dřevoryt kolorovaný akvarelem, 23x16,5cm, signováno PD tužkou a ve štočku, volný list, místy při okrajích pokrčený papír

1.0001000
006AHlava papežeVlastislav Hofman(1884-1964) - Hlava papeže

zadní strana

1.0001000
007PF 1962Jan Kubíček(1927-2013) - PF 1962

linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: PF1962 Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list

800800
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

700700
009LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
010MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500
011VlasyKvěta Monhartová(*1938) - Vlasy

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

1.5001500
011AVlasyKvěta Monhartová - Vlasy

zadní strana

1.5001500