Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Hermann Hesse(Večerní mraky)Václav Boštík(1913-2005) - Hermann Hesse(Večerní mraky)

kolorovaná suchá jehla, sign.tužkou Boštík, 1992, 17,3x13(30x21,5), pasparta, rám

10.00010000
002svatý Josefneznámý - svatý Josef

lipové dřevo se zbytky zlacení, zlaceno na křídový podklad, poškozeno, výška 18,5 cm, kvalitní řezbářská práce ze 2.pol.19.stol. zobrazující sv.Josefa s Ježíškem

1.8001800
002Asvatý Josefneznámý - svatý Josef

zadní strana

1.8001800
003MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500
004Surealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

kresba tuší, sign.monogramem PD, 1945, číslo kresby:287 ze souboru, 21x5,5(33x26,5), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko

1.8001800
004ASurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

bez rámu

1.8001800
004BSurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

pozůstalostní razítko

1.8001800
005Mořský příbojEmanuel Hosperger(1891-1984) - Mořský příboj

olej na kartónu, sign.PD, 30x49(45x63), zdvojený rám, zachovalé

2.5002500
005AMořský příbojEmanuel Hosperger(1891-1984) - Mořský příboj

detail podpisu

2.5002500
005BMořský příbojEmanuel Hosperger(1891-1984) - Mořský příboj

zadní strana

2.5002500
006ÚtěkJiří Kovařík(1932-1994) - Útěk

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

2.0002000
007KrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

propalovaná kresba, tužka, pastel, sign. PD tužkou, 58x41, 1985, volný list

2.0002000
007AKrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

detail

2.0002000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

300300
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

300300
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

300300
012Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

900900
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014konvolut 5 grafikBohumil Krs - konvolut 5 grafik

konvolut 5 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

1.0001000

Stránka: 1 2 3