Stálá nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001VázaAjeto(?) - Váza

váza z taženého skla, oranžové zbarvení, výška 67cm, neznačeno, Ajetoglass Nový Bor?

2.0002000
001AVázaAjeto(?) - Váza

detail

2.0002000
002VlasyKvěta Monhartová(*1938) - Vlasy

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

1.5001500
002AVlasyKvěta Monhartová - Vlasy

zadní strana

1.5001500
003ProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

olej a kombinovaná technika na sololitu, lité laky, sign.PD: Bouda, 22,5x68,5(37x83), autorský rám, vzadu štítek, nedatováno, pravděpodobně 80.léta 20.stol., malba nedoceněného autora, pocházejícího z Kralovic

8.0008000
003AProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

detail podpisu

8.0008000
003BProměnyPavel Bouda(1932-2012) - Proměny

zadní strana

8.0008000
004SounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová

6.5006500
004ASounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

jiný pohled

6.5006500
005ZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě

29.00029000
005AZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

bez rámu

29.00029000
006Horská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

olej na plátně, signováno vlevo dole proškrábnutím: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována

4.0004000
006AHorská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

detail podpisu

4.0004000
006BHorská krajinaVilém Ströminger(1845-1901) - Horská krajina

zadní strana

4.0004000
007PF 1962Jan Kubíček(1927-2013) - PF 1962

linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: PF1962 Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list

800800
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
010MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500