Stálá nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001ZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě

29.00029000
001AZádaAdriena Šimotová(1926-2014) - Záda

bez rámu

29.00029000
003SounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová

6.0006000
003ASounáležitostŠárka Radová(*1949) - Sounáležitost

jiný pohled

6.0006000
004Vaison la RomaineJiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine

kresba barevným pastelem na papíře, 29x36,7cm(50,5x57cm s rámem), pasparta, sklo, rám, signováno PD: Kars, LD přípis s označením místa, jedná se o studijní skicu ke stejnojmennému obrazu z roku 1928, zobrazena je francouzská starobylá

25.00025000
004AVaison la RomaineJiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine

zobrazena je francouzská starobylá obec Vaison-la-Romain jejíž historie sahá jak napovídá název do římské doby s množstvím starověkých římských památek, vyhledávané turistické místo ležící v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur

25.00025000
004BVaison la RomaineJiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine

detail podpisu

25.00025000
005ÚsměvEduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv

serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, č. 14/35, rám, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie

8.0008000
005AÚsměvEduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv

bez rámu

8.0008000