Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Letní krajina s potokemCína Jelínek František(1882-1961) - Letní krajina s potokem

olej na kartónu, 27x36, sign.PD, dat.1933, pod sklem, zdobný rám, zachovalé

6.0006000
001ALetní krajina s potokemCína Jelínek František(1882-1961) - Letní krajina s potokem

zadní strana

6.0006000
002KrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

propalovaná kresba, tužka, pastel, sign. PD tužkou, 58x41, 1985, volný list

2.0002000
002AKrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

detail

2.0002000
003Kámen a vzducholoďTomáš Bím(*1946) - Kámen a vzducholoď

litografie, sign.dole uprostřed, 2010, č.40/62, volný list

3.7003700
004Surealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

kresba tuší, sign.monogramem PD, 1945, číslo kresby:287 ze souboru, 21x5,5(33x26,5), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko

1.8001800
004ASurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

bez rámu

1.8001800
004BSurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

pozůstalostní razítko

1.8001800
005Situace IIJan Kavan(*1947) - Situace II

lept, 1992, 55,5 x 41,5(85x65) cm, sign. DU, rám, č. 22/100

1.5001500
005ASituace IIJan Kavan - Situace II

bez rámu

1.5001500
006DřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy

11 faksimilií dřevořezů Paula Gauguina, značeny vtlačovanou značkou KPVU, vydal Klub přátel výtvarného umění, 1982, listy na ručním papíře volně loženy v deskách

3.0003000
006ADřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
006BDřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
007KomiksJiří Načeradský(1939-2014) - Komiks

kresba barevnými tušemi, sign.PD, 1977, 21x28, volný list

1.0001000
008Veselá skálaVáclav Benedikt - Veselá skála

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

1.4001400
009Akrobat IPavel Roučka (*1942) - Akrobat I

litografie, sign. dole tužkou, 33,5x23, volný list

500500
010Akrobat IIPavel Roučka - Akrobat II

litografie, 33,5x32, sign.dole tužkou, volný list

500500
011PostavyPavel Roučka(*1942) - Postavy

litografie, sign.dole tužkou, 24x30, volný list

500500
012Stojící aktKarel Špillar(1871-1939) - Stojící akt

kresba rudkou na ručním papíře, 1931, signováno monogramem vlevo dole,43x29,5, rám

2.0002000
012AStojící aktKarel Špillar - Stojící akt

detail monogramu s datováním

2.0002000

Stránka: 1 2 3 4