Pol. | Náhled | Popis položky | VC v Kč | OC v Kč |
001 | | Adriena Šimotová(1926-2014) - Záda
lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě
29.000 | 29000 |
001A | | Adriena Šimotová(1926-2014) - Záda
bez rámu
29.000 | 29000 |
003 | | Šárka Radová(*1949) - Sounáležitost
porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová
6.000 | 6000 |
003A | | Šárka Radová(*1949) - Sounáležitost
jiný pohled
6.000 | 6000 |
004 | | Jiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine
kresba barevným pastelem na papíře, 29x36,7cm(50,5x57cm s rámem), pasparta, sklo, rám, signováno PD: Kars, LD přípis s označením místa, jedná se o studijní skicu ke stejnojmennému obrazu z roku 1928, zobrazena je francouzská starobylá |
25.000 | 25000 |
004A | | Jiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine
zobrazena je francouzská starobylá obec Vaison-la-Romain jejíž historie sahá jak napovídá název do římské doby s množstvím starověkých římských památek, vyhledávané turistické místo ležící v regionu Provence-Alpes-Côte d'Azur |
25.000 | 25000 |
004B | | Jiří Georges Kars(1880-1945) - Vaison la Romaine
detail podpisu
25.000 | 25000 |
005 | | Eduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv
serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, č. 14/35, rám, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
8.000 | 8000 |
005A | | Eduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv
bez rámu
8.000 | 8000 |