3x Abstrakce

Číslo 009
Autor Pavel Roučka
Vyvolávací cena 1.500 Kč
Odhadní cena 1500 Kč

3x litografie, všechny signovány a číslovány, celková pasparta, 70x80, rám

3x Abstrakce