Bárky na moři

Číslo 035
Autor neznámý
Vyvolávací cena 3.000 Kč
Odhadní cena 3000 Kč

olej na dřevě, 15x18(24x28), nesignováno, původní rám, žánrová malba holandské provenience, detailní zpracování výjevu lovících rybářů, 1.pol.19.stol.

Bárky na moři