Darovanský dvůr

Číslo 010
Autor Tomáš Bím(*1946)
Vyvolávací cena 1.900 Kč
Odhadní cena 1900 Kč

litografie, 18x23, sign.DU tužkou, 2010, č.30/60, včetně kliprámu

Darovanský dvůr