Hlava papeže

Číslo 006
Autor Vlastislav Hofman(1884-1964)
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč

dřevoryt kolorovaný akvarelem, 23x16,5cm, signováno PD tužkou a ve štočku, volný list, místy při okrajích pokrčený papír

Hlava papeže