Horská krajina

Číslo 006
Autor Vilém Ströminger(1845-1901)
Vyvolávací cena 4.000 Kč
Odhadní cena 4000 Kč

olej na plátně, signováno vlevo dole proškrábnutím: V.Ströminger, 24x32cm(37,5x47,5cm s rámem), malba mírně zkrakelována

Horská krajina