Hospodská scéna

Číslo 004
Autor Miroslav Zikmund(1931-2004)
Vyvolávací cena 2.000 Kč
Odhadní cena 2000 Kč

olej na dřevě, nesignováno, 35x23(39x27), lištový rám, typická hospodská scéna plzeňského autora, který většinou svá díla nesignoval

Hospodská scéna