Kámen a vzducholoď

Číslo 003
Autor Tomáš Bím(*1946)
Vyvolávací cena 3.700 Kč
Odhadní cena 3700 Kč

litografie, sign.dole uprostřed, 2010, č.40/62, volný list

Kámen a vzducholoď