Karlův most

Číslo 005
Autor Josef Tetínek(1903-1978)
Vyvolávací cena 500 Kč
Odhadní cena 500 Kč

litografie, sign.PD: Tetínek 1967, č.32/200, 56,5x40, list v paspartě, bez rámu, jeho dílo charakterizuje osobitá poetika, založená na novoklasicistní formě a precizní pointilistické technice, dosud nedoceněný plzeňský autor

Karlův most