Kudlanka

Číslo 002
Autor Jiří Načeradský(1939-2014)
Vyvolávací cena 3.500 Kč
Odhadní cena 3500 Kč

akvarel, kombinovaná technika, sign.dole tužkou, 2003, 62,5x45, volný list

Kudlanka