Livorno

Číslo 002
Autor Jaroslav Špillar(1869-1917)
Vyvolávací cena 6.000 Kč
Odhadní cena 6000 Kč

olej na kartónu, 16x21(28x32), sign.PD: Jar.Špillar 1900 Livorno, zdobný zlacený rám, potvrzení pravosti přiloženo,
malba z období autorovy studijní cesty po Itálii
S L E V A

Livorno