Melancholické děvče

Číslo 002
Autor Jan Štursa(1880-1925)
Vyvolávací cena 2.500 Kč
Odhadní cena 2500 Kč

terakota, výška 27cm, signováno na soklu Štursa, razítko umělecká plastika Nusle, skvělá patina, nepoškozeno

Melancholické děvče