Mořský příboj

Číslo 005
Autor Emanuel Hosperger(1891-1984)
Vyvolávací cena 2.500 Kč
Odhadní cena 2500 Kč

olej na kartónu, sign.PD, 30x49(45x63), zdvojený rám, zachovalé

Mořský příboj