Nedělní odpoledne

Číslo 001
Autor Julius Horn (1900- )
Vyvolávací cena 10.000 Kč
Odhadní cena 10000 Kč

olej na plátně, 54x70(71x86), sign.vlevo dole: J.Horn, rám, zachovalé

Nedělní odpoledne