Ona a světlo III

Číslo 019
Autor Jiří Mocek(*1945)
Vyvolávací cena 9.000 Kč
Odhadní cena 9000 Kč

olej na plátně, sign.LD:Mocek, 1997-8, 54x69(62x78), autorský rám, významný představitel poetické imaginární malby s prvky nové věcnosti

Ona a světlo III