Pařížský bulvár

Číslo 015
Autor Jaroslav Honzík(1870-1954)
Vyvolávací cena 5.000 Kč
Odhadní cena 5000 Kč

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

Pařížský bulvár