Pohled do krajiny

Číslo 007
Autor Zdeňka Burgetová(*1934)
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč

litografie, 1989, 43,3 x 32,5 cm, sign. DU Z. Burgetová 89, č. 28/110, volný list

Pohled do krajiny