Proměny

Číslo 001
Autor Pavel Bouda(1932-2012)
Vyvolávací cena 8.000 Kč
Odhadní cena 8000 Kč

olej a kombinovaná technika na sololitu, lité laky, sign.PD: Bouda, 22,5x68,5(37x83), autorský rám, vzadu štítek, nedatováno, pravděpodobně 80.léta 20.stol., malba nedoceněného autora, pocházejícího z Kralovic

Proměny