Růžová abstrakce

Číslo 012
Autor Pavel Roučka(*1942)
Vyvolávací cena 900 Kč
Odhadní cena 900 Kč

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

Růžová abstrakce