Růžová abstrakce

Číslo 001
Autor Pavel Roučka(*1942)
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

Růžová abstrakce