Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014konvolut 5 grafikBohumil Krs - konvolut 5 grafik

konvolut 5 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

1.0001000
015Studie balvanuG.M.Eckert(1828-1903) - Studie balvanu

tužka, křída, 1850, 27,7x47,5, sign.PD G.M.Eckert, LD popsáno: Heidelberg am Juni 50, zažloutlý papír, na papíře skvrny,
německý autor tvořící v okolí Heidelbergu

2.0002000
015AStudie balvanuG.M.Eckert - Studie balvanu

s rámem

2.0002000
016CigároPavel Roučka(*1942) - Cigáro

lept, 27x16(41x29,5), sign.dole tužkou, č.10/50, volný list

600600
017MateřstvíViktor Dobrovolný(1909-1987) - Mateřství

slitina olova, délka 10cm bez soklu, mramorový soklík, značeno VD 38, 1938, pravděpodobně autorská studie k větší soše matky s dítětem, což bylo autorovým častým námětem

1.0001000
017AMateřstvíViktor Dobrovolný - Mateřství

detail

1.0001000
018KavalírKarel Šafář(*1938) - Kavalír

lept,sign.PD, 30,5x19,5, č.11/80, volný list

500500
019Ona a světlo IIIJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo III

olej na plátně, sign.LD:Mocek, 1997-8, 54x69(62x78), autorský rám, významný představitel poetické imaginární malby s prvky nové věcnosti

9.0009000
019AOna a světloJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo

bez rámu

9.0009000
020Žena a torzoLadislav Kuklík(*1947) - Žena a torzo

lept, akvatinta, 1979, 13,6 x 9,8 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 146/200, volný list

900900
021AktKarel Frauknecht(1925-1994) - Akt

lept, sign.tužkou, 1986, pracovní tisk, 3.stav, 24,5x19,5, volný list

500500
022HřištěTomáš Bím(*1946) - Hřiště

litografie, 25x16,2, sign.DU tužkou, 1996, č.117/123, volný list

1.4001400
023Květinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

olej na kartonu, sign.dole: F.Stoitzner, 16x24(34x41), rám, rakouský malíř, draží se v rakouských a německých aukčních síních

4.0004000
023AKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

detail

4.0004000
023BKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

zadní strana

4.0004000
024Růžový vrakTomáš Bím(*1946) - Růžový vrak

litografie, sign.PD tužkou, 22x37, 2010, volný list

3.7003700
025Dívka s drdolemAndrej Bělocvětov(1923-1997) - Dívka s drdolem

kresba černou tuší, sign.nahoře, 1975, 25x18, volný list

500500
026AktyLadislav Kuklík(*1947) - Akty

lept, sign.uprostřed tužkou, 14,5x5,5, 2013, volný list

700700
027Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000

Stránka: 1 2 3 4