Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
013LabyrintJan Blaha(*1961) - Labyrint

mezzotinta, sign.PD, č,5/45, 50 x 39,7 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Brně a na Privátní grafické škole doc. Černého v Praze, člen SČUG Hollar

700700
014svatý Josefneznámý - svatý Josef

lipové dřevo se zbytky zlacení, zlaceno na křídový podklad, poškozeno, výška 18,5 cm, kvalitní řezbářská práce ze 2.pol.19.stol. zobrazující sv.Josefa s Ježíškem

1.8001800
014Asvatý Josefneznámý - svatý Josef

zadní strana

1.8001800
015Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
015APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
016CigároPavel Roučka(*1942) - Cigáro

lept, 27x16(41x29,5), sign.dole tužkou, č.10/50, volný list

500500
017MateřstvíViktor Dobrovolný(1909-1987) - Mateřství

slitina olova, délka 10cm bez soklu, mramorový soklík, značeno VD 38, 1938, pravděpodobně autorská studie k větší soše matky s dítětem

700700
017AMateřstvíViktor Dobrovolný - Mateřství

detail

700700
018KavalírKarel Šafář(*1938) - Kavalír

lept,sign.PD, 30,5x19,5, č.11/80, volný list

300300
019Ona a světlo IIIJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo III

olej na plátně, sign.LD:Mocek, 1997-8, 54x69(62x78), autorský rám, významný představitel poetické imaginární malby s prvky nové věcnosti

9.0009000
019AOna a světloJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo

bez rámu

9.0009000
020Dva poháryLudmila Jiřincová - Dva poháry

lept, 13,3x8,5,(35x26,5) sign.dole tužkou, volný list

300300
021AktKarel Frauknecht(1925-1994) - Akt

lept, sign.tužkou, 1986, pracovní tisk, 3.stav, 24,5x19,5, volný list

500500
022VlasyKvěta Monhartová(*1938) - Vlasy

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

1.5001500
022AVlasyKvěta Monhartová - Vlasy

zadní strana

1.5001500
023Květinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

olej na kartonu, sign.dole: F.Stoitzner, 16x24(34x41), rám, rakouský malíř, draží se v rakouských a německých aukčních síních

4.0004000
023AKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

detail

4.0004000
023BKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

zadní strana

4.0004000
024Ohře u LounVáclav Jíra(*1939) - Ohře u Loun

Václav Jíra(*1939): "Ohře u Loun", olej na kartónu, 29x39(39,5x49), sign PD: V.Jíra, vzadu přípis a štítek německé galerie Boschert Neustadt, rám, člen Lounské krajinářské školy(Sýkora, Mirvald,Linhart, Valt)

2.5002500
024AOhře u LounVáclav Jíra(*1939) - Ohře u Loun

detail podpisu

2.5002500

Stránka: 1 2 3