Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4 5

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
015Studie balvanuG.M.Eckert(1828-1903) - Studie balvanu

tužka, křída, 1850, 27,7x47,5, sign.PD G.M.Eckert, LD popsáno: Heidelberg am Juni 50, zažloutlý papír, na papíře skvrny,
německý autor tvořící v okolí Heidelbergu

2.0002000
015AStudie balvanuG.M.Eckert - Studie balvanu

s rámem

2.0002000
016CigároPavel Roučka(*1942) - Cigáro

lept, 27x16(41x29,5), sign.dole tužkou, č.10/50, volný list

600600
017AbstrakceJosef Istler(1919-2000) - Abstrakce

lept, sign.PD, 1996,11,5x8,5(35x29), č.12/100, rám

700700
017AAbstrakceJosef Istler - Abstrakce

detail

700700
018KavalírKarel Šafář(*1938) - Kavalír

lept,sign.PD, 30,5x19,5, č.11/80, volný list

500500
019Saská brána v PlzniWilhelm Kandler(1816-1896) - Saská brána v Plzni

mědirytina, 12,9 x 17,4 cm, vyryl J. Rybička, vydalo knihkupectví I. L. Kober v Praze, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky

500500
020Panna Marianeznámý - Panna Maria

soška, lipové dřevo se zbytky polychromie, lidová práce z konce 19.stol., výška 13 cm, samostojná i na zavěšení na zeď, působivá stylizace

500500
020APanna Marianeznámý - Panna Maria

detail

500500
020BPanna Marianeznámý - Panna Maria

zadní strana

500500
021AktKarel Frauknecht(1925-1994) - Akt

lept, sign.tužkou, 1986, pracovní tisk, 3.stav, 24,5x19,5, volný list

500500
022HřištěTomáš Bím(*1946) - Hřiště

litografie, 25x16,2, sign.DU tužkou, 1996, č.117/123, volný list

1.4001400
023Chrám sv.Bartoloměje v PlzniVincenc Morstadt(1802 – 1875) - Chrám sv.Bartoloměje v Plzni

mědiryt, kol.r.1820-30, 13x17, volný list, na papíře místy skvrny

500500
024Selfportrét s lasturouJosef Liesler - Selfportrét s lasturou

lept, 1987, sign.dole tužkou, 20x15, volný list

700700
025Dívka s drdolemAndrej Bělocvětov(1923-1997) - Dívka s drdolem

kresba černou tuší, sign.nahoře, 1975, 25x18, volný list

500500
026Dívka s věnečkemHelena Konstantinová - Dívka s věnečkem

litografie, 11x9, sign.dole , aut.tisk, volný list

150150
027Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
027APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
028Ležící aktKarel Špillar(1871 - 1939) - Ležící akt

litografie, 14x10,5(28x35,), sign.PD tužkou, pasparta, rám

800800
028ALežící aktKarel Špillar - Ležící akt

bez rámu

800800

Stránka: 1 2 3 4 5