Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
015AStudie balvanuG.M.Eckert - Studie balvanu

s rámem

2.0002000
016CigároPavel Roučka(*1942) - Cigáro

lept, 27x16(41x29,5), sign.dole tužkou, č.10/50, volný list

600600
017MateřstvíViktor Dobrovolný(1909-1987) - Mateřství

slitina olova, délka 10cm bez soklu, mramorový soklík, značeno VD 38, 1938, pravděpodobně autorská studie k větší soše matky s dítětem, což bylo autorovým častým námětem

1.0001000
017AMateřstvíViktor Dobrovolný - Mateřství

detail

1.0001000
018KavalírKarel Šafář(*1938) - Kavalír

lept,sign.PD, 30,5x19,5, č.11/80, volný list

500500
019Ona a světlo IIIJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo III

olej na plátně, sign.LD:Mocek, 1997-8, 54x69(62x78), autorský rám, významný představitel poetické imaginární malby s prvky nové věcnosti

9.0009000
019AOna a světloJiří Mocek(*1945) - Ona a světlo

bez rámu

9.0009000
020Žena a torzoLadislav Kuklík(*1947) - Žena a torzo

lept, akvatinta, 1979, 13,6 x 9,8 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 146/200, volný list

900900
021AktKarel Frauknecht(1925-1994) - Akt

lept, sign.tužkou, 1986, pracovní tisk, 3.stav, 24,5x19,5, volný list

500500
022VlasyKvěta Monhartová(*1938) - Vlasy

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

1.5001500
022AVlasyKvěta Monhartová - Vlasy

zadní strana

1.5001500
023Květinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

olej na kartonu, sign.dole: F.Stoitzner, 16x24(34x41), rám, rakouský malíř, draží se v rakouských a německých aukčních síních

4.0004000
023AKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

detail

4.0004000
023BKvětinové zátišíFranz Stoitzner(*1898) - Květinové zátiší

zadní strana

4.0004000
024Růžový vrakTomáš Bím(*1946) - Růžový vrak

litografie, sign.PD tužkou, 22x37, 2010, volný list

3.7003700
025Interiér gotického kostela v MostěAlois Pitrmann (1911-1986) - Interiér gotického kostela v Mostě

rozmývaná kresba černou tuší, 62x49, sign.PD:Pitrmann 82?, v rohu popis tužkou, volný list, zobrazen interiér přesunutého děkanského kostela v Mostě

300300
026AktyLadislav Kuklík(*1947) - Akty

lept, sign.uprostřed tužkou, 14,5x5,5, 2013, volný list

700700
027Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
027APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
028Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

600600

Stránka: 1 2 3