Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
025TorzoMilan Coufal(*1955) - Torzo

pískovec, V 14cm, značeno zespodu

500500
026MikrokrajinaFrantišek Hodonský(*1945) - Mikrokrajina

dřevořez, sign.dole tužkou, 33x21,5(50x40), 2007, č.37/50, volný list

1.5001500
027Surealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

kresba tuší, sign.monogramem PD, 1945, číslo kresby:287 ze souboru, 21x5,5(33x26,5), pasparta, rám, vzadu pozůstalostní razítko

1.8001800
027ASurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

bez rámu

1.8001800
027BSurealistická postavaVlastilmil Beneš(1919-1981) - Surealistická postava

pozůstalostní razítko

1.8001800

Stránka: 1 2 3