Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4 5

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
029Oko v poháruLudmila Jiřincová(1912-1994) - Oko v poháru

dvoubarevná litografie, 5x3,5(16,2x12,2), sign.dole tužkou, pasparta, sklo, textilní oblepka

400400
029AOko v poháruLudmila Jiřincová - Oko v poháru

detail

400400
030Jan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

terakota, výška 28cm, signováno vlevo na boku: Koudelka, zachovalé, nepoškozeno, portrétní busta československého ministra zahraničí a syna Tomáše Garrigue Masaryka

700700
030AJan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

signatura

700700
030BJan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

z boku

700700
031Dva poháryLudmila Jiřincová(1912-1994) - Dva poháry

lept, 13,3x8,5,(35x26,5) sign.dole tužkou, pasparta, rám

600600
031ADva poháryLudmila Jiřincová - Dva poháry

detail

600600
032Květinové zátiší s kamejíJosé Nogales Sevilla (1860-1939) - Květinové zátiší s kamejí

olej na malířské lepence, sign.vlevo uprostřed, 25x20(39x34)zdobný zlacený rám, španělský malíř krajin a zátiší

5.0005000
032AKvětinové zátiší s kamejíJosé Nogales Sevilla - Květinové zátiší s kamejí

detail malby

5.0005000
033Zima pod RadyníRudolf Jindřich (1882 - 1968) - Zima pod Radyní

kresba tužkou, sign.PD: R.Jindřich, 13x23(26,5x36,5), pasparta, rám, pasparta mírně zašpiněná, plzeňský autor, stál u zrodu plzeňského spolku Mha, krajinář, ilustrátor

700700
033AZima pod RadyníRudolf Jindřich - Zima pod Radyní

detail podpisu

700700
034Madonkaneznámý - Madonka

lipové dřevo, výška 20,5cm, lidová řezba z konce 19.stol., na soklíku zespodu značeno vrypem, mírná poškození končetin úměrně stáří, původ-Vimperk

700700
034AMadonkaneznámý - Madonka

pohled z boku

700700
035ÚtěkJiří Kovařík(1932-1994) - Útěk

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

2.0002000
036AktyLadislav Kuklík(*1947) - Akty

lept, sign.uprostřed tužkou, 14,5x5,5, 2013, volný list

700700
037Čtvero ročních obdobíneurčený ruský autor - Čtvero ročních období

4 kvašové malby ruského autora, signováno azbukou červeně, 20,5x23,5(23,5x27), sklo, rám, zachovalé, dílka vyznačující se typickou ruskou zádumčivostí a lyričností

1.0001000
037AČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

zadní strana

1.0001000
037BČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

detail podpisu

1.0001000
038Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

600600
039Situace IIJan Kavan(1947) - Situace II

lept, 1992, 55,5 x 41,5(85x65) cm, sign. DU, rám, č. 22/100

2.0002000

Stránka: 1 2 3 4 5