Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
029Měsíc  v zelené, PF 1979Josef Istler(1919-2000) - Měsíc v zelené, PF 1979

monotyp, kombinovaná technika, 1979, rozkládací, formát A5

500500
030Vejce, UlitaJosef Liesler(1912-2005) - Vejce, Ulita

2x litografie, 18,2x8,5, sign.tužkou, 1997, volné listy

700700
031Dva poháryLudmila Jiřincová - Dva poháry

lept, 13,3x8,5,(35x26,5) sign.dole tužkou, volný list

300300
032ÚtěkJiří Kovařík(1932-1994) - Útěk

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

2.0002000
033Larva IFrantišek Muzika(1900-1974) - Larva I

linoryt, sign.F.Muzika, 19x8(36,5x26,5), 1946, pasparta, rám

1.7001700
034Čtvero ročních obdobíneurčený ruský autor - Čtvero ročních období

4 kvašové malby ruského autora, signováno azbukou červeně, 20,5x23,5(23,5x27), sklo, rám, zachovalé, dílka vyznačující se typickou ruskou zádumčivostí a lyričností

1.0001000
034AČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

zadní strana

1.0001000
034BČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

detail podpisu

1.0001000
035Bárky na mořineznámý - Bárky na moři

olej na dřevě, 15x18(24x28), nesignováno, původní rám, žánrová malba holandské provenience, detailní zpracování výjevu lovících rybářů, 1.pol.19.stol.

3.0003000
035ABárky na mořineznámý - Bárky na moři

zadní strana

3.0003000
036Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

1.0001000
037KrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

propalovaná kresba, tužka, pastel, sign. PD tužkou, 58x41, 1985, volný list

2.0002000
037AKrajinaSvatopluk Klimeš(*1944) - Krajina

detail

2.0002000

Stránka: 1 2 3