Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
027Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
027APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
028Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

500500
029Měsíc  v zelené, PF 1979Josef Istler(1919-2000) - Měsíc v zelené, PF 1979

monotyp, kombinovaná technika, 1979, rozkládací, formát A5

500500

Stránka: 1 2 3