Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
027APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
028Ležící aktKarel Špillar(1871 - 1939) - Ležící akt

litografie, 14x10,5(28x35,), sign.PD tužkou, pasparta, rám

800800
028ALežící aktKarel Špillar - Ležící akt

bez rámu

800800
030Jan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

terakota, výška 28cm, signováno vlevo na boku: Koudelka, zachovalé, nepoškozeno, portrétní busta československého ministra zahraničí a syna Tomáše Garrigue Masaryka

700700
030AJan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

signatura

700700
030BJan MasarykFrantišek Koudelka(1898-1976) - Jan Masaryk

z boku

700700
031Dva poháryLudmila Jiřincová(1912-1994) - Dva poháry

lept, 13,3x8,5,(35x26,5) sign.dole tužkou, pasparta, rám

600600
031ADva poháryLudmila Jiřincová - Dva poháry

detail

600600
032Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

1.0001000
033Zima pod RadyníRudolf Jindřich (1882 - 1968) - Zima pod Radyní

kresba tužkou, sign.PD: R.Jindřich, 13x23(26,5x36,5), pasparta, rám, pasparta mírně zašpiněná, plzeňský autor, stál u zrodu plzeňského spolku Mha, krajinář, ilustrátor

700700
033AZima pod RadyníRudolf Jindřich - Zima pod Radyní

detail podpisu

700700
034ZábradlíVladimír Komárek - Zábradlí

suchá jehla, volný list

400400
035ÚtěkJiří Kovařík(1932-1994) - Útěk

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

2.0002000
036AktyLadislav Kuklík(*1947) - Akty

lept, sign.uprostřed tužkou, 14,5x5,5, 2013, volný list

700700
037Čtvero ročních obdobíneurčený ruský autor - Čtvero ročních období

4 kvašové malby ruského autora, signováno azbukou červeně, 20,5x23,5(23,5x27), sklo, rám, zachovalé, dílka vyznačující se typickou ruskou zádumčivostí a lyričností

1.0001000
037AČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

zadní strana

1.0001000
037BČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

detail podpisu

1.0001000
038Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

600600
039Situace IIJan Kavan(1947) - Situace II

lept, 1992, 55,5 x 41,5(85x65) cm, sign. DU, rám, č. 22/100

2.0002000
040Stojící aktKarel Špillar - Stojící akt

kresba rudkou na ručním papíře, 1931, signováno monogramem vlevo dole,43x29,5, rám

2.5002500

Stránka: 1 2 3 4