Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
027Pařížský bulvárJaroslav Honzík(1870-1954) - Pařížský bulvár

mistrovský akvarel s kvašem, sign.PD tužkou Honzík Paris 1903, 15,5x14(27x23),pasparta, zlatý secesní rám, krásná ukázka
tvorby autora narozeného v Plzni, studoval na akademiích v Mnichově a Paříži

5.0005000
027APařížský bulvárJaroslav Honzík - Pařížský bulvár

s rámem

5.0005000
028Před bouříJulius Mařák(1832-1899) - Před bouří

lept, 15x9,5, volný list, lepty J. M. jsou považovány za výchozí bod moderní české grafiky

600600
029Měsíc  v zelené, PF 1979Josef Istler(1919-2000) - Měsíc v zelené, PF 1979

monotyp, kombinovaná technika, 1979, rozkládací, formát A5

500500
030Vejce, UlitaJosef Liesler(1912-2005) - Vejce, Ulita

2x litografie, 18,2x8,5, sign.tužkou, 1997, volné listy

700700
031Dva poháryLudmila Jiřincová(1912-1994) - Dva poháry

lept, 13,3x8,5,(35x26,5) sign.dole tužkou, pasparta, rám

300300
031ADva poháryLudmila Jiřincová - Dva poháry

detail

300300
032ÚtěkJiří Kovařík(1932-1994) - Útěk

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

2.0002000
033Larva IFrantišek Muzika(1900-1974) - Larva I

linoryt, sign.F.Muzika, 19x8(36,5x26,5), 1946, pasparta, rám

2.0002000
034Čtvero ročních obdobíneurčený ruský autor - Čtvero ročních období

4 kvašové malby ruského autora, signováno azbukou červeně, 20,5x23,5(23,5x27), sklo, rám, zachovalé, dílka vyznačující se typickou ruskou zádumčivostí a lyričností

1.0001000
034AČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

zadní strana

1.0001000
034BČtvero ročních obdobíneurčený autor - Čtvero ročních období

detail podpisu

1.0001000
035Bárky na mořineznámý - Bárky na moři

olej na dřevě, 15x18(24x28), nesignováno, původní rám, žánrová malba holandské provenience, detailní zpracování výjevu lovících rybářů, 1.pol.19.stol.

4.0004000
035ABárky na mořineznámý - Bárky na moři

zadní strana

4.0004000
036Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

1.0001000

Stránka: 1 2 3