Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4 5

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
040Stojící aktKarel Špillar - Stojící akt

kresba rudkou na ručním papíře, 1931, signováno monogramem vlevo dole,43x29,5, rám

2.5002500
040AStojící aktKarel Špillar(1871-1939) - Stojící akt

bez rámu

2.5002500
040BStojící aktKarel Špillar - Stojící akt

zadní strana

2.5002500
041Žena a torzoLadislav Kuklík(*1947) - Žena a torzo

lept, akvatinta, 1979, 13,6 x 9,8 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 146/200, volný list

900900
042Vejce, UlitaJosef Liesler(1912-2005) - Vejce, Ulita

2x litografie, 18,2x8,5, sign.tužkou, 1997, volné listy

700700
043Vzácný kámenAleš Lamr(1943) - Vzácný kámen

litografie, sign. PD, 1991, 70x55, volný list, zažloutlý papír na okraji

2.0002000
043AVzácný kámenAleš Lamr(1943) - Vzácný kámen

detail

2.0002000
044Starý dub na hráziFrantišek Líbal(1896-1974) - Starý dub na hrázi

olej na kartónu, signováno PD: F.Líbal 48 s věnováním: Milému příteli Fr.Hol...ovi, 41x52, vzadu přípis s určením místa, mírně poškozený rám, typické autorovo jihočeské téma se zajímavým kompozičním schématem pokroucených v

7.5007500
044AStarý dub na hráziFarntišek Líbal - Starý dub na hrázi

detail podpisu

7.5007500
044BStarý dub na hráziFrantišek Líbal - Starý dub na hrázi

zadní strana

7.5007500
045Růžová abstrakcePavel Roučka(*1942) - Růžová abstrakce

litografie, 41x29, sign.dole tužkou, č.35/60, volný list

1.0001000
046Pianta di un Sepolero fuori di Porta S.SebastianPiranesi Giovanni Battista(1720-1778) - Pianta di un Sepolero fuori di Porta S.Sebastian

lept, 34x24(56x43), volný list

1.5001500
047Pianta di una Fabricca Sepolcrale fuor di PortaPiranesi Giovanni Battista(1720-1778) - Pianta di una Fabricca Sepolcrale fuor di Porta

lept, 35x23(56x43), volný list

1.5001500

lept, 35x23,5(56x42), volný list, půdorys ruiny klenuté hrobky s vyobrazením měřítek starověké délkové jednotky Palmi, nahoře-Scala di Palmi Romani-měřítko, stupnice

2.0002000
049Růžový vrakTomáš Bím(*1946) - Růžový vrak

litografie, sign.PD tužkou, 22x37, 2010, volný list

3.7003700
050Cesta k chalupěOtakar Hůrka(1889-1966) - Cesta k chalupě

olej na kartónu, sign.LD, 33x48(48x63), zdobný rám

4.5004500
050ACesta k chalupěOtakar Hůrka - Cesta k chalupě

detail podpisu

4.5004500
050BCesta k chalupěOtakar Hůrka - Cesta k chalupě

zadní strana

4.5004500
051Akt v krajiněMax Švabinský(1873-1962) - Akt v krajině

litografie, sign.PD tužkou a v tisku, 1935, č.3/20, 25,5x36(44x52), nové rámování

1.6001600
051AAkt v krajiněMax Švabinský - Akt v krajině

signatura

1.6001600

Stránka: 1 2 3 4 5