Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
040AStojící aktKarel Špillar(1871-1939) - Stojící akt

bez rámu

2.5002500
040BStojící aktKarel Špillar - Stojící akt

zadní strana

2.5002500
041Žena a torzoLadislav Kuklík(*1947) - Žena a torzo

lept, akvatinta, 1979, 13,6 x 9,8 cm, sign. PD L. Kuklík 79, č. 146/200, volný list

900900
042Vejce, UlitaJosef Liesler(1912-2005) - Vejce, Ulita

2x litografie, 18,2x8,5, sign.tužkou, 1997, volné listy

700700
043Cesta k chalupěOtakar Hůrka(1889-1966) - Cesta k chalupě

olej na kartónu, sign.LD, 33x48(48x63), zdobný rám

4.5004500
043ACesta k chalupěOtakar Hůrka - Cesta k chalupě

detail podpisu

4.5004500
043BCesta k chalupěOtakar Hůrka - Cesta k chalupě

zadní strana

4.5004500
044Pianta di un Sepolero fuori di Porta S.SebastianPiranesi Giovanni Battista(1720-1778) - Pianta di un Sepolero fuori di Porta S.Sebastian

lept, 34x24(56x43), volný list

1.5001500
045Pianta di una Fabricca Sepolcrale fuor di PortaPiranesi Giovanni Battista(1720-1778) - Pianta di una Fabricca Sepolcrale fuor di Porta

lept, 35x23(56x43), volný list

1.5001500

lept, 35x23,5(56x42), volný list, půdorys ruiny klenuté hrobky s vyobrazením měřítek starověké délkové jednotky Palmi, nahoře-Scala di Palmi Romani-měřítko, stupnice

2.0002000

Stránka: 1 2 3 4