svatý Josef

Číslo 002
Autor neznámý
Vyvolávací cena 1.800 Kč
Odhadní cena 1800 Kč

lipové dřevo se zbytky zlacení, zlaceno na křídový podklad, poškozeno, výška 18,5 cm, kvalitní řezbářská práce ze 2.pol.19.stol. zobrazující sv.Josefa s Ježíškem

svatý Josef