Útěk

Číslo 006
Autor Jiří Kovařík(1932-1994)
Vyvolávací cena 2.000 Kč
Odhadní cena 2000 Kč

litografie, 42,5 x 54 cm, sign. DU JKovařík, č. 23/31, volný list, grafika známého plzeňského výtvarníka a bouřliváka, datováno v kameni 1.6.1988

Útěk