Veselá skála

Číslo 008
Autor Václav Benedikt
Vyvolávací cena 1.400 Kč
Odhadní cena 1400 Kč

litografie, 31x22,5(39,5x29,5), sign.PD, 1996, č.143/150, volný list

Veselá skála