Vlasy

Číslo 022
Autor Květa Monhartová(*1938)
Vyvolávací cena 1.500 Kč
Odhadní cena 1500 Kč

olej na sololitové desce, 15x15(24x24), signováno PD monogramem KM, rám, vzadu štítek z díla, malba plzeňské autorky z 80.let

Vlasy