Zahradní restaurace

Číslo 003
Autor Kamil Lhoták(1912-1990)
Vyvolávací cena 2.000 Kč
Odhadní cena 2000 Kč

litografie, 19,5x9(30x17,5), signováno dole tužkou, 1973, pasparta, rám, vydal Spolek českých bibliofilů 1973

Zahradní restaurace