Pol. | Náhled | Popis položky | VC v Kč | OC v Kč |
001 |  | Urbásek Miloš (1932-1988) - Šifra XXI
kombinovaná technika, lept, průměr kruhu 20cm (rozměr s rámem 48x53cm), signováno tužkou Miloš Urbásek 1965, č.1/5, pasparta, rám
7.000 | 7000 |
001A |  | Urbásek Miloš (1932-1988) - Šifra XXI
detail
7.000 | 7000 |
002 |  | Adriena Šimotová(1926-2014) - Záda
lept na ručním papíře, autorský tisk(E.A.), signováno PD tužkou, 49x39cm(85x71cm s rámem), 1992, pasparta, rám, grafický list z 90.let, kdy se autorka věnovala otiskům částí lidského těla v kresebné i grafické podobě
29.000 | 29000 |
002A |  | Adriena Šimotová(1926-2014) - Záda
bez rámu
29.000 | 29000 |
003 |  | Šárka Radová(*1949) - Sounáležitost
porcelán-biskvit, výška 21cm, šíře 16cm, signováno na podstavci Š.Radová
6.000 | 6000 |
003A |  | Šárka Radová(*1949) - Sounáležitost
jiný pohled
6.000 | 6000 |
004 |  | Eduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv
serigrafie, 1998, 60 x 59 cm, sign. PD E. Ovčáček 98, č. 14/35, rám, žák prof. V. Kybala na VŠUP v Praze, poté P. Matejky na VŠVU v Bratislavě, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Klubu konkrétistů a skupin Kontrast a Jiná geometrie
8.000 | 8000 |
004A |  | Eduard Ovčáček(1933-2022) - Úsměv
bez rámu
8.000 | 8000 |
005 |  | Albín Brunovský (1935-1997) - Letná predstava II (The Summer Image No. II)
lept, 9,5x12,5cm, signováno tužkou dole, volný list
9.000 | 9000 |