U strže

Číslo 001
Autor Augustin Satra(1877-1909)
Vyvolávací cena 19.000 Kč
Odhadní cena 19000 Kč

olej na kartónu, sign.PD:Aug Satra 1903, 44,5x28(43x60), černý lakovaný rám(místy oděrky), vzácně se vyskytující dílo mařákova žáka, mistrně zachycující krajinný prvek se strží a postavami na okraji lesa, certifikát pravosti

U strže