konvolut 6 grafik

Číslo 014
Autor Bohumil Krs
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč

konvolut 6 grafických listů, litografie, volné listy, všechny signovány tužkou, formáty A4

konvolut 6 grafik