Letní louka

Číslo 006
Autor Jan Spáčil(1892-1982)
Vyvolávací cena 3.000 Kč
Odhadní cena 3000 Kč

olej na sololitové desce, 36x43(50x57), signováno PD, hluboký profilovaný rám, vzadu štítek z Díla, český malíř, žák Al.Kalvody a Jar.Šetelíka a mnichovské akademie

Letní louka