Na kraji lesa

Číslo 003
Autor Václav Malina(1950)
Vyvolávací cena 3.600 Kč
Odhadní cena 3600 Kč

olej na plátně, sign.PD, 1979, 49x60, lištový rám, vzadu štítek, ukázka rané autorovy tvorby

Na kraji lesa