PF 1962

Číslo 007
Autor Jan Kubíček(1927-2013)
Vyvolávací cena 800 Kč
Odhadní cena 800 Kč

linoryt kolorovaný akvarelem, sign.PD: PF1962 Jan Kubíček, 10x12cm(12X17cm rozměr listu), PF 1962, volný list

PF 1962