Plzeň

Číslo 002
Autor Miloslav Holý(1926-1998 )
Vyvolávací cena 500 Kč
Odhadní cena 500 Kč

litografie, autorský tisk, sign.PD tužkou, 36x24(tisková plocha), volný list, malíř a grafik, žil a tvořil v Plzni, Studia UK Praha, UMPRUM Praha (monumentální malba)

Plzeň