Stálá nabídka

Stránka: 1 2 3 4 5

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
052DřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy

11 faksimilií dřevořezů Paula Gauguina, značeny vtlačovanou značkou KPVU, vydal Klub přátel výtvarného umění, 1982, listy na ručním papíře volně loženy v deskách

3.0003000
052ADřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
052BDřevořezyPaul Gauguin - Dřevořezy
3.0003000
053Alpské staveníHermann Klingsbögl(1874-1943) - Alpské stavení

olej na desce, kol.r. 1900, sign. PD:H.Klingsbögl, 11,5x13(19x20),sklo, rám, na zadní straně štítek Zell am See, rakouský malíř žid.původu, draží se v něm. a rak. aukčních síních, spolu s bratrem Rudolfem malovali žádané miniatury<

3.0003000
053AAlpské staveníHermann Klingsbögl(1874-1943) - Alpské stavení

detail podpisu

3.0003000
053BAlpské staveníHermann Klingsbögl(1874-1943) - Alpské stavení

zadní strana

3.0003000

Stránka: 1 2 3 4 5