Dívčí profil
Číslo 004
Autor Vladimír Suchánek(1933-2021)
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč
litografie, 17,5 x 8,5 cm, signováno dole tužkou, PF 1989, textilní oblepka

Číslo 004
Vyvolávací cena 1.000 Kč
Odhadní cena 1000 Kč