Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001DuhaJosef Liesler(1912-2005) - Duha

litografie, sign. PD: Liesler 92, č.4/80, 32x43 cm(51,5 x 59,5 cm s rámem), pasparta, sklo, textilní oblepka, vzadu přípis autora: okřídlená slzičková duha

3.5003500
002Ležící aktJan Štursa(1880 - 1925) - Ležící akt

biskvit, 9x8 cm, rytý nápis Mánes svým členům na rok 1908, výroba A. Kiowski Praha

4.0004000
003Pribehy Orfeove IV.Albín Brunovský(1935-1997) - Pribehy Orfeove IV.

lept, 28,8 x 19 cm , volný list v paspartě, bez rámu

11.00011000
004Dívčí profilVladimír Suchánek(1933-2021) - Dívčí profil

litografie, 17,5 x 8,5 cm, signováno dole tužkou, PF 1989, textilní oblepka

1.0001000