Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Zima v OslawanuEmil Orlik (1870-1932) - Zima v Oslawanu

lept, 1915, signováno PD tužkou Emil Orlik, 29,5x35cm(36x40cm s rámem),luxusní stříbřený rám s řezbou, v pravém dolním rohu mírně poškozeno(odřeno), vzácný velký lept zimní scény na venkovském sídle von Gompertz Oslawan

8.0008000
001AZima v OslawanuEmil Orlik (1870-1932) - Zima v Oslawanu

bez rámu

8.0008000
001BZima v OslawanuEmil Orlik (1870-1932) - Zima v Oslawanu

detail podpisu

8.0008000
001CZima v OslawanuEmil Orlik (1870-1932) - Zima v Oslawanu

zadní strana

8.0008000
002Kámen a růže(Srpnová noc)Jiří John(1923-1972) - Kámen a růže(Srpnová noc)

suchá jehla, 11,5x8cm, signováno vpravo tužkou Jiří John 1970, celkový rozměr s rámem 26x21cm, zachovalé

4.0004000
002AKámen a růže(Srpnová noc)Jiří John(1923-1972) - Kámen a růže(Srpnová noc)

bez rámu

4.0004000
002BKámen a růže(Srpnová noc)Jiří John(1923-1972) - Kámen a růže(Srpnová noc)

zadní strana

4.0004000