Aktuální nabídka

Pol.NáhledPopis položkyVC v KčOC v Kč
001Ležící aktOta Janeček - Ležící akt

linoryt, signováno PD tužkou, 25x33cm(40x48cms rámem), č.97/100, pasparta, rám původní REZERVOVÁNO

3.0003000
001ALežící aktOta Janeček - Ležící akt

s rámem

3.0003000
002U chalupyAdolf Körber(1887-1967) - U chalupy

olej na kartónu, signováno PD: A.Körber, 30x46cm(43x59cm s rámem), zachovalé REZERVOVÁNO

8.0008000
002AU chalupyAdolf Körber(1887-1967) - U chalupy

detail podpisu

8.0008000
002BU chalupyAdolf Körber(1887-1967) - U chalupy

zadní strana

8.0008000
003Letná predstava II (The Summer Image No. II)Albín Brunovský (1935-1997) - Letná predstava II (The Summer Image No. II)

lept, 9,5x12,5cm, signováno tužkou dole, volný list

9.0009000