| 001 |  | Josef Liesler(1912-2005) - Duha
litografie, sign. PD: Liesler 92, č.4/80, 32x43 cm(51,5 x 59,5 cm s rámem), pasparta, sklo, textilní oblepka, vzadu přípis autora: okřídlená slzičková duha
3.500 | 3500 |
| 003 |  | Albín Brunovský(1935-1997) - Pribehy Orfeove IV.
lept, 28,8 x 19 cm , volný list v paspartě, bez rámu
11.000 | 11000 |
| 004 |  | Vladimír Suchánek(1933-2021) - Dívčí profil
litografie, 17,5 x 8,5 cm, signováno dole tužkou, PF 1989, textilní oblepka
1.000 | 1000 |