Duha
Číslo 001
Autor Josef Liesler(1912-2005)
Vyvolávací cena 3.500 Kč
Odhadní cena 3500 Kč
litografie, sign. PD: Liesler 92, č.4/80, 32x43 cm(51,5 x 59,5 cm s rámem), pasparta, sklo, textilní oblepka, vzadu přípis autora: okřídlená slzičková duha